
Гелева акумуляторна батарея Altek ABT-80А/12V GEL
Altek ABT-80Аh/12V GEL - це герметизована стаціонарна акумуляторна батарея, спеціально розроблена для систем автономного живлення з використанням сонячних панелей. Акумулятор має низький внутрішній опір та високу щільність енергії (технологія GEL). Дана акумуляторна батарея працює в буферному режимі (з постійною підзарядкою). Дозволяється використовувати АКБ у циклічному режимі (з постійним зарядом та розрядом), але в такому разі термін служби акумулятора знижується.
Характеристики Altek ABT-80Аh/12V GEL:
Номінальна ємність – 80 Ач
Напруга - 12 В
Номінальний струм заряду – 8 А
Максимальний струм заряду – 16 А
Тип клем - М8
Діапазон робочих температур - -20 ° C ... +55 ° C
Габаритні розміри - 331*173*222 мм
Вага – 25.5 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Altek |
| Ємність акумулятору | 80 А. г |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Напруга | 12 В |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | GEL |
| Струм заряду | 16 А |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 25.5 кг |
| Висота | 173 мм |
| Довжина | 331 мм |
| Ширина | 222 мм |
- Ціна: 6 392 ₴

