

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна батарея MERLION GL122000M8 12 V 200 Ah ( 530 х 250 х 277 )
Технічні характеристики:
- Кількість елементів: 6
- Напруга: 12 В
- Номінальна ємність: 200 A / ч при 20 годинному розряді до 1,75 В на елемент при 25 ° C
- Вага: 57 кг (Допуск ± 2%)
- Внутрішній опір: 4 мОм
- Тип клем: F10 (M8)
- Максимальний струм розряду 2000 А (5 секунд)
- Струм короткого замикання: - A
- Термін придатності: 7 років
- Максимальний зарядний струм: 60 A
- Напруга заряду в буферному режимі: 13,5 В ~ 13,8 В при 25 ° С
- Температурна компенсація: -3 мВ / ° C / елемент
- Напруга заряду в циклічному режимі: 14,4 В ~ 15 В при 25 ° С Температурна компенсація: -4 мВ / ° C / елемент
- Діапазон робочих температур:
- розряд: 10 ° C ~ 60 ° C
- заряд: 10 ° C ~ 50 ° C
- зберігання: 10 ° C ~ 60 ° C
- Нормальний діапазон робочих температур: 25 ± 5 ° C
- Матеріал корпусу: A.В.S. UL94-HB, UL94-V0 саморозряд:
Акумуляторна батарея AGM з регульованою свинцевою кислотою (VRLA) може зберігатися до 6 місяців при температурі 25 ° C, а потім рекомендується підзарядка. Щомісячний коефіцієнт саморозряду становить менше 3% при 25 ° C. Будь ласка, зарядіть батареї перед використанням.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Merlion |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Емкость аккумулятора | 200 А·ч |
| Максимальная рабочая температура | 50 град. |
| Материал изготовления корпуса | Пластик ABS |
| Минимальная рабочая температура | -10 град. |
| Напряжение | 12 В |
| Наработка | 800 циклов заряда |
| Состояние | Новое |
| Тип аккумулятора | GEL |
| Ток заряда | 20 А |
| Цвет корпуса | Оранжевый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 57 кг |
| Высота | 277 мм |
| Длина | 530 мм |
| Ширина | 250 мм |
- Цена: 14 620 ₴

